» DLA STACJI PALIW

DLA STACJI PALIW

Firma STOPER BIS od ponad 15 lat oferuje kompleksowe rozwiązania komputerowe dla stacji paliw. Na przestrzeni tych wielu lat powstał profesjonalny zespół oferujący najwyższy poziom usług serwisowych, zapewniający naszym klientom przede wszystkim gwarancję ciągłości pracy takich obiektów jak stacje paliw. Mając ok. 200 wykonanych wdrożeń firma stoper bis jest największym dystrybutorem oprogramowania dla stacji paliw w regionie. Wśród naszych klientów są zarówno koncerny naftowe (ponad 100 wdrożeń), jak i lokalni dystrybutorzy paliw płynnych.mcspal psp

 
Naszym klientom oferujemy rozbudowany system komputerowy oparty na oprogramowaniu McSpal firmy McComp. McSpal to modułowe oprogramowanie zapewniające obsługę specjalistycznych funkcji związanych z pracą stacji paliw, jak i sterowników dystrybutorów (PV3500, DOOMS, PS3010), automatyki pomiarowej (SITE SENTINEL, VEEDER-ROOT) oraz pylonów cenowych.

 

Przejdź do strony głównej

Dlaczego STOPERBIS ?

Od wielu lat Stoperbis zajmuje czołową pozycje na rynku sprzedaży i profesjonalnego serwisu kas fiskalnych i drukarek fiskalnych w kujawsko-pomorskim a szczególnie w Bydgoszczy. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą urządzeń oraz programów magazynowych dla sklepu, restauracji i hoteli oraz urządzeń gdzie znaczące pozycje stanowią kasy fiskalne i drukarki fiskalne. Znajdziecie tu Państwo cały szereg tanich i prostych w użyciu oraz zaawansowanych technologicznie urządzeń, które sprzedajemy i serwisujemy już od 25 lat.
Zapraszamy do naszego salonu w Bydgoszczy:

PHU Stoperbis Kasy Fiskalne Drukarki Fiskalne Wagi Metkownice
Bydgoszcz, ul. M. Konopnickiej 22B 

Zapraszamy do współpracy
Stoperbis Mariusz Radomski Aleksandra RadomskaStoperbis