» KORONAWIRUS - JAK DZIAŁAMY?

KORONAWIRUS - JAK DZIAŁAMY?

1. Jak pracujemy?
Jesteśmy do Państwa dyspozycji codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach: od 8:30 do 16:30

Soboty nieczynne do odwołania.

2. Doradztwo telefoniczne.
W godzinach pracy jesteśmy do Państwa dyspozycji pod tel. 52 3458621, 52 3738094

3. Pomoc zdalna.

Po wcześniejszym umówieniu się z naszym serwisem istnieje możliwość usługi zdalnej na serwisowanym przez nas u Państwa oprogramowaniu.

4. Przeglądy okresowe kas i drukarek.

Z uwagi na ograniczone wyjazdy podczas epidemii serdecznie zapraszamy z urządzeniami do naszej siedziby celem dokonania przeglądu okresowego. Urządzenia przyjmujemy i przeglądy wykonujemy zachowując maksymalne zalecane środki ostrożności.

5. Czy nadal obowiązuje przepis o wykonywaniu przeglądu kas fiskalnych?
Zgodnie ze stanem naszej wiedzy (na dzień 01.04.2020) nadal obowiązuje przepis dotyczący wykonywania przeglądu okresowego kas i drukarek fiskalnych.

6. Co z kasami i drukarkami po zamknięciu działalności gospodarczej?
Przypominamy, że zgodnie z obowiązującymi przepisami, po zamknięciu działalności gospodarczej urządzenia fiskalne należy odczytać w serwisie i złożyć odpowiednie dokumenty do urzędu skarbowego.
 
Przejdź do strony głównej

Dlaczego STOPERBIS ?

Od wielu lat Stoperbis zajmuje czołową pozycje na rynku sprzedaży i profesjonalnego serwisu kas fiskalnych i drukarek fiskalnych w kujawsko-pomorskim a szczególnie w Bydgoszczy. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą urządzeń oraz programów magazynowych dla sklepu, restauracji i hoteli oraz urządzeń gdzie znaczące pozycje stanowią kasy fiskalne i drukarki fiskalne. Znajdziecie tu Państwo cały szereg tanich i prostych w użyciu oraz zaawansowanych technologicznie urządzeń, które sprzedajemy i serwisujemy już od 25 lat.
Zapraszamy do naszego salonu w Bydgoszczy:

PHU Stoperbis Kasy Fiskalne Drukarki Fiskalne Wagi Metkownice
Bydgoszcz, ul. M. Konopnickiej 22B 

Zapraszamy do współpracy
Stoperbis Mariusz Radomski Aleksandra RadomskaStoperbis