» DLA HANDLU

DLA HANDLU

Nasza firma oferuje kompleksowe rozwiązania dla handlu. Niezależnie czy macie państwo mały sklep lub zarządzacie siecią sklepów oferujemy rozwiązania dopasowane do potrzeb. Dostarczamy oprogramowanie, sprzęt komputerowy, wagi, czytniki kodów, monitoring i pozostałe elementy systemów zarządzania sklepem.
Dzięki wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie przygotować, a następnie wdrożyć i utrzymać zintegrowany system dostosowany do specyfiki państwa działalności.Nasze rozwiązania od ponad 20 lat znajdują zastosowanie w sklepach spożywczych, mięsnych, odzieżowych i pozostałych.
Współpracujemy z wieloma producentami dostaczającymi zarówno oprogramowanie jak i sprzęt: INSOFT, INSERT, STREAMSOFT, POSNET, NOVITUS, ELZAB, DATECS, BIZERBA.....

Firma INSOFT dostarcza oprogramowanie PC-MAREKT, PC-POS, MPOS, KONSOLA KUPCA.
PC-MARKET jest programem do zarządzania sklepem, magazynem, dostawami. Umożliwia precyzyjną kontrolę sprzedaży i stanu rozliczeń. Rozbudowany moduł raportów w różnej konfiguracji daje możliwość szczegółowej analizy pracy sklepu. Pc-market obsługuje wszystkie urządzenia niezbędne do codziennej pracy sklepu: stanowiska pos, kasy i drukarki fiskalne, wagi, czytniki kodów, sprawdzarki i inne urządzenia związane z pracą sklepu.

PC-POS jest programem kasowym. Przeznaczony jest do prowadzenia sprzedaży na drukarkach fiskalnych. Dzięki rozbudowanej konfiguracji może pracować na zwykłych komputerach, pos z ekranem dotykowym oraz tabletach. Współpracuje z terminalami kart płatniczych, systemami lojalnościowymi itd.

Z kolei mPOS jest oprogramowaniem sprzedażowym na tablety pracujące pod kontrolą platformy android. Dzięki temu mpos umożliwia sprzedaż mobilną, obsługę dodatkowych stanowisk w sezonie lub rozładowanie kolejek.

KONSOLA KUPCA przeznaczona jest do zarządzania siecią sklepów. W połączeniu z programem pc-market zainstalowanym w sklepach  zapewnia kompleksową obsługę sieci handlowych. Rozwiązanie to przeznaczone jest zarówno dla sieci sklepów, które posiadają sklepy własne jak również sklepy pracujące w modelu franczyzowym.


 

Przejdź do strony głównej

Dlaczego STOPERBIS ?

Od wielu lat Stoperbis zajmuje czołową pozycje na rynku sprzedaży i profesjonalnego serwisu kas fiskalnych i drukarek fiskalnych w kujawsko-pomorskim a szczególnie w Bydgoszczy. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą urządzeń oraz programów magazynowych dla sklepu, restauracji i hoteli oraz urządzeń gdzie znaczące pozycje stanowią kasy fiskalne i drukarki fiskalne. Znajdziecie tu Państwo cały szereg tanich i prostych w użyciu oraz zaawansowanych technologicznie urządzeń, które sprzedajemy i serwisujemy już od 25 lat.
Zapraszamy do naszego salonu w Bydgoszczy:

PHU Stoperbis Kasy Fiskalne Drukarki Fiskalne Wagi Metkownice
Bydgoszcz, ul. M. Konopnickiej 22B 

Zapraszamy do współpracy
Stoperbis Mariusz Radomski Aleksandra RadomskaStoperbis