» O firmie

O firmie

Firma Stoperbis powstała w roku 1989. Jest firmą opartą tylko na polskim kapitale. Od początku swojej działalności firma zajmowała się projektowaniem i wdrażaniem systemów komputerowych – zarządzających sprzedażą i jej analizą  w punktach handlowych. W celu uzupełnienia swojej oferty Stoperbis stopniowo wprowadzała do swojego asortymentu towary będące podstawowym wyposażeniem każdego punktu handlowego. Były to m.in. niefiskalne wówczas kasy rejestrujące, wagi, metkownice, materiały biurowe itp. Wraz ze wzrostem ilości obsługiwanych klientów i stale rosnącymi potrzebami ich firm wzrastało zapotrzebowanie na coraz to bardziej wykwalifikowany personel. Proporcjonalnie do swojego rozwoju Stoperbis zatrudniała kolejnych pracowników. Obecnie pracujemy w kilkunastoosobowym zespole. Posiadamy własne zaplecze transportowe (kilkanaście samochodów) i lokalowe, co daje bardzo duże poczucie bezpieczeństwa zarówno dla naszych kontrahentów jak i dla nas samych. Zdobyte przez lata doświadczenie jest zasługą sprawnego zarządzania jak również dużego zaangażowania kadry pracowniczej. Do obrazu całokształtu naszej działalności należy włączyć wieloletnią współpracę z takimi firmami jak: POSNET, ELZAB, NOVITUS, TORELL, INNOVA, DATECS, ACLAS,  INSOFT, INSERT. Swój sukces zawdzięczamy współpracy z imponującą grupą kilku tysięcy drobnych firm. W chwili obecnej w związku z coraz większym popytem na usługi info-telekomunikacyjne Stoperbis kładzie bardzo duży nacisk na sprawny i dobrze zorganizowany serwis, obsługujemy ponad 10 000 urządzeń fiskalnych pracujących jako autonomiczne lub zintegrowane z systemami komputerowymi. 
Korzystając z bogactwa tych lat możemy zaproponować Państwu wiele ciekawych rozwiązań magazynowych dla sklepów, restauracji, kawiarni, pubów, pizzerii, hoteli, spa, stacji paliw i sklepów wszelkich branż. 
Zapraszamy!


   
 

Przejdź do strony głównej

Dlaczego kasy fiskalne i drukarki fiskalne ONLINE od nas?

Od trzech dekad Stoperbis zajmuje czołową pozycje na rynku sprzedaży i profesjonalnego serwisu kas fiskalnych i drukarek fiskalnych w kujawsko-pomorskim a szczególnie w Bydgoszczy. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą urządzeń oraz programów magazynowych dla sklepu, restauracji i hoteli oraz urządzeń gdzie znaczące pozycje stanowią kasy fiskalne i drukarki fiskalne. Znajdziecie tu Państwo cały szereg tanich i prostych w użyciu oraz zaawansowanych technologicznie urządzeń, które sprzedajemy i serwisujemy już od 30 lat.
Zapraszamy do naszego salonu w Bydgoszczy:

PHU Stoperbis Kasy Fiskalne Drukarki Fiskalne Wagi Metkownice
Bydgoszcz, ul. M. Konopnickiej 22B 

Zapraszamy do współpracy

 
Stoperbis Mariusz Radomski Aleksandra RadomskaStoperbis