» » DRUKARKA FISKALNA NOVITUS HD II ONLINE wyświetlacz wolnostojący
DRUKARKA FISKALNA NOVITUS HD II ONLINE wyświetlacz wolnostojący

DRUKARKA FISKALNA NOVITUS HD II ONLINE wyświetlacz wolnostojący

NOVITUS

Cena brutto: 3 677,70 zł

Cena netto: 2 990,00 zł

  • Opis produktu

Model HD II Online to nowa odsłona niezwykle trwałej i szybkiej drukarki fiskalnej do zadań specjalnych, najszybszej i wciąż jedynej na rynku z kolorowym wyświetlaczem TFT pracującym w trybie High Color z możliwością wyświetlania filmów reklamowych. Unikalne rozwiązanie pozwalające na wyświetlanie animowanych reklam i komunikatów na wyświetlaczu klienta, sprawia że to urządzenie może stać się także nośnikiem reklamowym w punkcie sprzedaży. Jest to najbardziej wszechstronna drukarka online w ofercie NOVITUS, obsługująca komunikację z Centralnym Repozytorium Kas (CRK). 

MULTIKOMUNIKACJA – Dzięki dodatkowemu wewnętrznemu złączu USB po podłączeniu karty WiFi, modemu GSM lub łącza BT, użytkownik uzyskuje niespotykaną w innych modelach elastyczność pracy oraz możliwość integracji z rozproszonymi systemami sprzedaży. Połączenie z CRK także jest możliwe przez LAN, WLAN lub GPRS. Po poprawnym skonfigurowaniu połączenia WiFi, drukarka zapamiętuje do 10 sieci WLAN i łączy się z nimi automatycznie. Drukarkę można podłączyć do systemu komputerowego także przez tradycyjne złącze RS232, dwukanałowe złącze USB. Logiczny port PC2 pozwoli na integrację z centralnymi systemami gromadzenia informacji, systemami monitorującymi oraz innymi rozwiązaniami firm trzecich, działającymi niezależnie od systemu sprzedażowego. Tunelowanie transmisji pomiędzy portami drukarki pozwala na podłączenie do niej dodatkowych urządzeń zewnętrznych.
 
MOC i SZYBKOŚĆ – Jeszcze mocniejszy procesor oraz dwa razy więcej pamięci RAM w stosunku do poprzedniego modelu, to szybszy wydruk. Drukarka pozwala na osiągnięcie prędkości wydruku nawet do 54 linii tekstu na sekundę. Drukarka ma możliwość wydruku NIPu nabywcy na paragonie fiskalnym, logo graficznego firmy na paragonie oraz innych wydrukach niefiskalnych. Umożliwia drukowanie faktur VAT bezpośrednio na swoim mechanizmie drukującym. Posiada szeroką gamę dowolnych wydruków niefiskalnych, również zawierających dowolną grafikę i kody QR.

E-PARAGON READY - Urządzenie obsługuje także funkcję e-paragonu, a możliwość całkowitego wyeliminowania wydruku papierowego będzie dostępna po rehomologacji i aktualizacji wersji oprogramowania.

ILOŚĆ KODÓW PLU:1000000

KOPIA ELEKTRONICZNA:TAK

DŁUGOŚĆ NAZWY TOWARU :60 znaków

ROZMIAR ROLKI PAPIERU:57mm / 80m do 100m

NIP NABYWCY NA PARAGONIE:TAK

WYMIARY:178 / 350 / 190 mm

ZŁĄCZA: 2 x RS232, 1 x LAN (Ethernet)

WAGA :4 kg

ZASILACZ:24 V / 2,1 A (+)

Pozostałe produkty z kategorii
DRUKARKA FISKALNA NOVITUS DEON ONLINE

DRUKARKA FISKALNA NOVITUS DEON ONLINE

2 816,70 zł brutto2 290,00 zł netto
 
DRUKARKA FISKALNA POSNET THERMAL HD ONLINE

DRUKARKA FISKALNA POSNET THERMAL HD ONLINE

3 811,77 zł brutto3 099,00 zł netto
 
DRUKARKA FISKALNA NOVITUS HD II ONLINE

DRUKARKA FISKALNA NOVITUS HD II ONLINE

3 677,70 zł brutto2 990,00 zł netto
 
DRUKARKA FISKALNA POSNET TEMO ONLINE

DRUKARKA FISKALNA POSNET TEMO ONLINE

2 889,27 zł brutto2 349,00 zł netto
 Najmniejsza drukarka fiskalna On-Line na rynku !
DRUKARKA FISKALNA POSNET THERMAL XL2 WiFi (57 mm ) ONLINE

DRUKARKA FISKALNA POSNET THERMAL XL2 WiFi (57 mm ) ONLINE

3 750,27 zł brutto3 049,00 zł netto
 

Dlaczego STOPERBIS ?

Od wielu lat Stoperbis zajmuje czołową pozycje na rynku sprzedaży i profesjonalnego serwisu kas fiskalnych i drukarek fiskalnych w kujawsko-pomorskim a szczególnie w Bydgoszczy. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą urządzeń oraz programów magazynowych dla sklepu, restauracji i hoteli oraz urządzeń gdzie znaczące pozycje stanowią kasy fiskalne i drukarki fiskalne. Znajdziecie tu Państwo cały szereg tanich i prostych w użyciu oraz zaawansowanych technologicznie urządzeń, które sprzedajemy i serwisujemy już od 25 lat.
Zapraszamy do naszego salonu w Bydgoszczy:

PHU Stoperbis Kasy Fiskalne Drukarki Fiskalne Wagi Metkownice
Bydgoszcz, ul. M. Konopnickiej 22B 

Zapraszamy do współpracy
Stoperbis Mariusz Radomski Aleksandra RadomskaStoperbis